Uzun Zaman Sonra

İnsan yazmadıkça iki lafı bir araya getirip bir şey diyemiyor, ha yazdım, ha yazacağım derken araya o kadar uzun zaman girdi ki; sonra o ara günler, haftalar derken ayları buldu… Gerçi sosyal medyadan da koptuğum söylenemez, Instagram üzerinden beni takip edenler İpek kızın büyümesine şahit olmakta :) Bu ara hayatım “İpek” dolu olduğu için tüm fotoğraf galerim zaten onun tarafından ele geçirilmiş durumda :)) Uykumu dahi almaya vakit bulamıyorken hobilerim de ister istemez bir köşeye itildi; buna blog yazmak da dahil..

Derken, artık bir dur demenin, ipleri tekrar ele almanın vaktinin çoktan gelip de geçtiğini kendime hatırlatıp bi’ silkelendim. Ne zamandır blog sayfamın görselliği, yazıların akış şekli, vs. içime sinmiyordu, ancak bir türlü fırsat da bulup yenileyememiştim. Baktım, artık hiç bu konuları araştırmaya vaktim yok, en güzeli işinin ehli bir tasarımcı ile anlaşayım ben, ne istediğimi anlatayım, sayfam yenilensin dedim. İyi ki de demişim; çünkü onca detayla tek başıma uğraşmam gerçekten imkansız gibi bir şeydi. Sağolsun Blogger Tasarım derdime derman oldu :)

Ben de sayfam yenilenmiş, daha dumanı üstündeyken bir ses vereyim dedim :) İpek’ ten, işlerden fırsat buldukça artık daha sık yazacağım, bu da sözüm olsun :) Yazamadığım, anlatamadığım pek çok şeyi sizlerle paylaşmak, arayı kısa sürede kapatmak isteğim ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yoruma kapalı.

Gezinme