Gökkuşağı Duvar Süsleri / Rainbow Wall Hangings

In this post you can see some of my designs including rainbow wall hangings – best suits to baby / kids room decorations. If you like my items and / or would like to see / buy, you are welcome to visit my shop as ipekids for more information.

Uzun zamandır buraya yazmaya elim gitmiyordu, bugün nasıl olduysa ne var ne yok sayfamda, her şey yerli yerinde mi diye bir bakayım dedim. İtiraf edeyim, önce şifremi yanlış girdim :D Yalnız şu emojilerden sonra kullandığım “üst üste iki nokta karşısında bir D harfi” güldüğümü ifade etmekte ne kadar yetersiz kaldı.

Hazır sayfamı açmışken de bir ses vermek istedim, bu ara hayatımın gündeminde olan gökkuşağı duvar süsleriyle :) Aslında araya giren zamanda daha pek çok şey yaptım ama hiçbirini burada paylaşmaya enerji bulamadım kendimde..

Gökkuşağı diyordum değil mi.. Blog yazmaya başladığım yıllar itibarıyla ne çok daldan dala kondum.. Bir yandan sürekli yeni bir şeyler öğrenme arzusu, bir yandan onu güzel fotoğraflarla desteklemek için çabalarım.. 40 yaşına merdiven dayadığım şu yıllarda bu anlamda bir nebze de olsa doyuma ulaştığımı düşünüyorum artık; ki geçen sene İpek’ in odasına bir tane yapayım diye başladığım gökkuşağı duvar süsünden sonra hızımı alamadım, kendimi sürekli makrome ipleriyle gökkuşağı yaparken buldum :) Eskiden olsa sıkılırdım benzer şeyi yapmaktan ama artık heyecan arayışım yerini biraz daha rutine mi bıraktı bilmem, aynı konsepti geliştirmek beni daha çok cezbetmeye başladı. Tek tip materyalden de hayal gücümü çalıştırarak değişik şeyler yapabileceğimi kendime ispatlama sürecindeyim şu sıralar anlayacağınız..

Bu arada, yazıya girişi kısa bir İngilizce metinle yapınca yanlış yerde olduğunuzu düşünmediniz umarım :D Çalışmalarımdan aralara serpiştirdiğim görsellerin gününüzü şenlendirmesi dileğiyle..

Yazmayı da unutmadığıma çok sevindim ayrıca :D Tekrar görüşmek üzere…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yoruma kapalı.

Gezinme