Nişan Videosu

Önceki yazılarımda paylaşmış olduğum nişan fotoğrafları ile ilgili yapmış olduğunuz olumlu yorumlar için çok teşekkür ederim. Ciddi anlamda beni motive ettiniz :)

Bilenler bilir; kes-yapıştır-dik projelerinin yanında fotoğraf çekmenin de benim için farklı bir yeri var ve bu merakımı geçen sene aldığım Canon marka yarı-profesyonel bir makine ile farklı bir seviyeye taşıdım.

Şu ana dek herhangi bir fotoğrafçılık eğitimi almamış olmakla beraber bunun gerekli olup olmadığının kararsızlığı içerisinde kitaplar ve internetten faydalanarak ve elime geçen fırsatları değerlendirerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Görümcemin nişanı da benim için bu anlamda eşsiz bir nimetti açıkçası :) Her ne kadar o gün hava yağmurlu olduğu için kapalı alan tercih etmek zorunda kalsak da kendi adıma iyi bir iş çıkarttığıma inanıyorum; ki çiftin de çalışmalarımdan memnun kaldığının teyidini aldım – gönlüm rahat :)

Bu noktada, çektiğim fotoğrafların bir kısmını derleyerek bir de minik video oluşturmuştum; onu da sizlerle paylaşmak isterim.

Ayrıca, nişan gününe dair bir özet okumak için buraya, kuaför fotoğrafları için buraya, nişan çekimi fotoğrafları içinse buraya beklenmektesiniz ;) “Yok, bu kadar fotoğraf az” derseniz, beni Facebook üzerinden ekleyerek de albümün tamamını inceleyebilirsiniz…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 yorumlar

 1. Demet

  dikisdersi; Paylaşımın için teşekkür ederim canım, görmemiştim bu siteyi, inceleyeceğim…

 2. Demet

  Bahar ve kızısı Yağmur; Yihhhuuu :))

 3. Videoyu izlemiştim ama yorumda sorun çıkmış bırakamamıştım .Ellerne emeğine sağlık.Görümcenin gülüşü çok güzel bunu belirtmeden geçemeyeceğim.Rabbim tamamına erdirsin hep gülsünler:)

 4. Demet

  Sihirli Kokosh; Güzel dileğin için teşekkürler canım. Allah tamamına erdirsin, hep mutlu olsunlar inşallah…

 5. fotoğraflara tek kelime ile bayıldım.çok güzel kareler yakalamışsınız.blogunuzu tesadüfen gördüm ama bundan sonra takipteyim :)

Gezinme