Demetoloji Dükkan: www.demetolojidukkan.com

Aslında bu yazıyı sırf Google Amca’ mın beynine Demetoloji Dükkan’ ın yeni adresini kazımak için yazıyorum :)

Heeey, bak artık Demetoloji Dükkan bu adreste. Kendisi bana ait olur. Hani sen Demetoloji’ yi pek seversin ya, arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer açarsın kendisine; onu da sev, bağrına bas, olur mu? :) İçeriklerim, fotoğraflarım bana aittir, fotoğrafları kendim çekerim, ürün açıklamalarındaki cümleler bana aittir, gidip de bir yerden kopyalayıp yapıştırmam. Tamamen senin belirlediğin kurallar ile gözüne girmek hedefim. Çok çalışıyorum, vallahi bak :)

Evet, biliyorum, daimi olarak yeni alan adları alıyorum ve hepsi üzerinde de çeşit çeşit girişimlerim var; gün geçmiyor ki, sana bu site benim diye ötüp durmayayım :)) Hangi birini listelerine alacağını şaşırdın, değil mi? Biraz zamana ihtiyacın var, onu da biliyorum… Ama benim de niyetim o süreci kısaltmak zaten, biraz dürttüğümde mesajı alıyorsun sen, akıllısın, onu da çok iyi biliyorum :))

Demetoloji’ nin profesyonel hayatına ilişkin yazı serimizin ilki, sitelerimizin canı, kanı olan, bir numaralı arama motoru Google için yazılmıştır. Devamı gelecek, kimi okuyucuya bilgi verecek, kimi planlardan bahsedecek, kimi size fikir danışacak… Ara ara burda olacak; ama çokça da kendi adresinde; yeniliklerden, fırsatlardan haberdar olmanız adına, sisteme doğru bilgilerle üye olmanız bir Demetoloji tavsiyesidir ;) Buyrun, burdan *.*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yoruma kapalı.