Çılgın “English Home” İndiriminden :)

Bu zamana kadar neden sadece vitrinine bakmakla yetinmişim ki… Meğer içeride ne güzel şeyler varmış uygun fiyatlı… İki al, bir öde; etiketin yarı fiyatı indirimleri beni benden aldı :)) Ve tabii yumuşak renklerde, minik çiçek desenlerinin de hakkını yememek lazım :) E madem tüm şartlar hazır; yaklaşan bahardan evim de nasibini almazsa olmazdı, değil mi?

english home

Favorim olan bu bardak altlıklarına ilk görüşte vuruldum, ilk seferde olmasa da ikinci kez gittiğimde dayanamayıp sepetime attım :))

english home 2

Çiçekli, kelebekli yastık kılıfları ile evime renk geldi vallahi…

Yastıklara uygun renkte aldığım runner ile kombinasyonu yakaladım sanırım, biraz da duvarlara yeşilli birşeyler serpiştirirsem sanırım evim baharı karşılamaya hazır olacak :)

Not: Bu mutfak eldivenlerine ne demeli peki? Gerçi her ne kadar en küçük bedenini bulamasam da :p

english home 4

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 yorumlar

  1. aayy o yastık kılıfı çook güzel. ben de olsam alırdım hatta bu aralar ankaraya gitme durumum yok, alamayacağım için azıcık üzüleyim :(((

  2. Demet’cim ben de bugün aynı mağazadaydım.gerçekten çok hoş modeller vardı.bana birz tuzlu geldi açıkçası.aldıklarını mutlu mutlu kullanmanı dilerim:)

  3. Demet

    burcu; Evet, çok güzeller; dayanamıyor insan görünce :) Sen de alabilirsin gönlüne göre inşallah ;)

  4. Demet

    filizinevi; Filizcim, çok teşekkür ederim canım. Sen indirimlere denk gelmedin mi yoksa? Ben yastık kılıflarını 5 TL-10 TL arası fiyata aldım…

Gezinme