Evimin Salonu

Gidip gelip üzerinde değişiklikler yapsam da, duvarlarına asamadığım çerçevelerle içim yana yana, Paşabahçe’ den alamadığım dekorasyon ürünleri aklımda, gözüme bir sürü eksiği-gediği (bazen fazlası) batsa da, ihtiyaçların hiçbir zaman bitmeyeceğinin ve zevklerin her daim değişebildiğinin bilincinde, işte benim evimin salonunun şu anki hali diyorum :) “Şu anki” kelimesinin altını özellikle çizmek istiyorum; çünkü yarın ne yapacağım hiiiç belli olmaz :))

Neyse, siz onu-bunu bırakın; buyurmaz mıydınız? :)

evim1

evim2

evim3

evim4

evim5

Not: Bu yazı istek üzerine hazırlanmıştır. Daha önce hobi odamın görsellerini paylaşmıştım. Şu an o halinden eser yok yalnız :) Onun da güncel görüntülerini en kısa zamanda sizlerle paylaşıyor olacağım…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 yorumlar

 1. Buyuralım hanımefendi.Sen buyur edersin de ben gelmem mi hiiiç??:)Ba-yıl-dım.Çok güzel döşemişsiniz gerçekten.Bende de vardır sürekli değişiklik hali.Kutu gibi evim var inan yatak odasının içinde 15 günde 4 defa yer değişikliğiyle kendi alanımda rekor kırdım:))3 yılda evimin eşyasından sıkıldım.Objelere,duvar steckerlerine bayıldım.Açık ton kullanmanda ferahlık vermiş içim açıldı ohhhhh:))Öptüm devamını bekliyorumm

 2. Senin evinden boyle bi sirinlik beklenirdi zaten!
  Her yerinde ozenle konulmus objeler!
  Ayna saate, boynu bukuk kedilere, modern TV unitesine bayildim!
  Ornek alinasi bi salon Demet’cim;)

 3. Hayatım evin harika…Umarım içinde mutlu bir hayat yaşarsın!!
  Tv ünitesine bayıldım..Çok ferah ve aydınlık..”fenkşuyi :D” olayı var sanırım..Işığa göre ayarlamışsın:))Çok iyi anlarım ya sanki :D
  Gerçekten harika olmuş..

 4. Demet

  Sihirli Değnek; Hoşgeldin canım :) Beğenmene sevindim. Biz kadınlar hep böyleyiz sanırım; sıkıldıkça değiştiriyoruz; ya kendimizi ya evimizi :))

 5. Demet

  SvGLove ; Sevgicim, sıcacık yorumun için çok teşekkür ederim; çok mutlu oldum :) Öpüyorum kocaman kocaman *-*

 6. Demet

  halime; Halimecim, teşekkür ederim canım.

 7. Demet

  demetgun3; Adaşçım, teşekkür ederim çok :) O dediğin fenkşuyi’ den ben de pek anlamam aslında, hehe :D Yine de ferahlık verdiyse süpper :))

 8. resimlere gülümseyerek baktım , benim düşündüğüm renkler benim düşündüğüm koltuk şekilleri anammm dedim ben bu kızı niye sevdiğim belli zevklerimiz cuk yani yalnız bu kadar uyum yapabilirmiyim düşünmeye başladım :))

 9. Demet

  tuba; :))) Yaparsın eminim *-* Biz mobilyaları Masko’ da İder Mobilya’ dan almıştık. Eğer gidebilme imkanın varsa uğramanı tavsiye ederim, fiyatları da uygundu ;)

Gezinme