Merhaba Kasım, Ben Geldim : )

Biliyorum, geç kaldım; neredeyse ayın ortası olacak, bir çift söz edemedim. Kasım gücenmesin bana, toparlanmaya çalışıyorum :)

Takvimler 01.11.2012′ yi gösterdiğinde kendimi tekrar işyerinde masamın başında buldum, yokluğumdan istifade edip yığılan işlerin kontrol altına alınması, Cuma yoğunluğu derken gelen haftasonu da çabucak kaydı gitti elimden…

Laf arasında, artık ciddi ciddi Anadolu Yakası’ na taşınmamız gündemde ve içimize sinen bir ev bulmamız durumunda yazına, kışına bakmadan evimizi değiştireceğiz kısmetse, bakalım! İşte bu yüzdendir ki; kiralık ilanlar, emlakçılar filan derken tatil günümüz iyice kuşa döndü :)

Araya sıkıştırdığım, sadece merakımdan vizyona girdiği ilk gün gidip de hayal kırıklığına uğradığım “Evim Sensin” filmine de gitmemenizi şiddetle tavsiye ettiğimi not düşeyim kısacık :)

Bir de üzerinde çalıştığım fotoğraf blog sitesi var; ki asıl sesim – soluğum o yüzden çık(a)mıyor. Bir an önce sizlere de duyurup çalışmalarımı toparlamak istiyorum ya, umduğumdan yavaş ilerliyor bazı şeyler…

İki arada el attığım çarpı işi projelerimden de bahsedemedim bak daha :) Yalnız görmek isteyenler Instagram üzerinden “demetoloji” olarak beni aratıp bulabilir, arada paylaştığım gündelik fotoğrafları didikleyebilir :)

Neyse, neyse, herbirşey etraflıca ve sırasıyla boy gösterecek elbet burada; siz bakmayın benim ateş almaya gelmiş tavrıma *-* Zaten benim bu yazıyı yazmaktaki amacım da kışın, kestanenin, karın habercisi, en sevdiğim ay Aralık’ tan hemen bir önce yer alan Kasım’ a haksızlık etmemekti biraz da :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 yorumlar

  1. demet; şöyle diyorum senin bloguna üye olan tüm arkadaşlarla hep birlikte sen anadolu yakasına taşınmadan herkesin uygun olduğu ortak bi yerde görüşsek olurmu acaba içimden geldi :) bu arada filmin afişlerini gördüm merak ediyordum ama neyse ..kestane gibi var mı insana bu kadar mutluluk verenn…

  2. Demet

    nazmiye; Teklifine teşekkür ederim canım. Bakalım, bir organizasyon yapabilirsek… Benim de ne zaman taşınacağım belli değil gerçi :)

  3. iş güç yoğunluk derken hiç bakamamışım :) ben tşk ederim canım..