Geldi Kış Ayları…

IMG_3714

Artık Aralık ayı gelmeden içim kıpır kıpır yeni yıl süslemelerine gidiyor elim. Bunda yabancı blogların etkisi de yadsınamaz tabii… Onların o ışıl ışıl fotoğraflarını, süslemelerini gördükçe kendi çapımda birşeyler yapmak için harekete geçerken buluyorum ben de kendimi. Zaten özellikle geçen yıldan beni tanıyanlar son güne kadar her bulduğum zamanı yeni yıl temalı çalışmalara ayırdığımı çok iyi bilir :)

IMG_3659

Yalnız yap, yap, nereye kadar… Her geçen yıl elimde artan yeni yıl süslemeleri ile ben birkaç seneye kalmaz evde geniş çaplı parti organizasyonları yaparım gibime geliyor – özellikle kırmızı – beyaz uyumu içerisinde :)

IMG_3651

Bu sene Ikea’ nın şu anten görünümlü ayaklı aparatına sardım… Hem fiyatı ucuz, hem de görünümü o kadar hoşuma gitti; ki önce bir tane, daha sonra dayanamayıp iki tane daha aldım :) Fotoğraflarını çektiğimde neyden bahsettiğimi anlayanlar olacaktır; hatta ben fotoğrafını çekene kadar siz buradan bir bakın :) Eminim Ikea’ da gezinirken rastlayıp da dayanamayıp benim gibi alanlar olmuştur… Olmadıysa da ilerleyen günlerde her an aklınızı çelebilirim, söylemedi demeyin *-* Zaten şu aralar evin her yerini bu antenlerle (eşimin deyimi) donatasım var :))

IMG_3684

Bu arada, kurabiyeleri ben yapmadım :) O işe de el atmadım, panik yok :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12 yorumlar

 1. Hahahaaa… İlk fotoğraftan itibaren fotoğrafları tek tek geçtikçe “ama onu demeee. Onu da yaptım demeee…” diye içimden seslendim durdum. Aynen panik yapmıştım yani. Hahahaaa… Çok eğlendim. :))
  Fotoğraflar çok hoş. Ben de yeniyıl temasını çok seviyorum. İnsanın içi açılıyor gördükçe. :))

 2. Ben kendime 3.fotoğrafı alıyorum :) Çok noel noel. Annem Alman’dı benim ve biz her sene noel kutlardık dolayısıyla hala devam ettiriyorum. Ayın 24ünde ağacımız altında hediyeleşiriz :)

 3. harika fotolar yine:)) Özellikle şu puntiyeli cupcake kalıplarına ve kaseye bayıldım. Neredendir, kimlerdendir???

 4. :) All benden de o kadar, habire yılbaşı temalı fotoğraflar çekmek istiyorum, aklım hep süslemelerde, paketlerde… Senin fotoğraflar konuşuyor ama. Nasıl cevbedici anlatamam..
  Bu arada tahmin ettiğin gibi ben de aldım o antenden de evde koyacak yer bulamadım:( Funda da sinirlendi iyice ev ıncık gıncık doldu, toz alınmıyor adam gibi diyor. Eee haklı mı haklı:))

 5. Demet

  Magicka; Aynen, yeni yıl ruhu denilen şey bambaşka bir şey :)) Eğlenmene ise sevindim, yine beklerim *-*

 6. Demet

  Dilek; Aa, öyle mi? Ne güzelll *-* Hediyeleşmeyi ben de çok severim ama bizde pek olmuyor öyle şeyler. Ancak alırsam ben alıyorum :D

 7. Demet

  simin; Çok teşekkür ederim :) Cupcake kağıtları Ikea’ dan; hala var – koş, koş, kaçırma *-* Puantiyeli kâse ise Migros’ ta denk gelmişti geçenlerde; birsürü rengi vardı, ben kırmızıyı seçtim *-* Sana da denk gelsin; çünkü 4-5 TL gibi komik bir rakama almıştım yanlış hatırlamıyorsam :)

 8. Demet

  cafenoHut; :))) Yaa o zaman Funda’ ya benden selam söyle, sen bir tane almışsın yine, üç tane alanlar var, senin kıymetini bilsin kardeşin, hehe :D Ben de aynı şeyden muzdarip durumdayım ama almadan da duramıyorum; fotoğraf çekimlerimi destekleyecek her güzel şeye açığım :)

 9. [MARKED AS SPAM BY ANTISPAM BEE | Server IP]
  Çok çok güzel görünüyor her şey.. Bir de kurabiyelerin tadını düşünmekten aalıkoyamadım kendimi hihi :)) Acaba üzerindeki şekerin tarifini alabilir miyiz? Şeker hamuru çok yoğun oluyor kurabiyenin tadını bastıyor diye düşünüyorum

 10. Demet

  Gözde/Pembe Köpük Tasarım; Şeyy, ben sadece kurabiyelerin fotoğrafçısıyım :) Tarifle ilgili ne yazık ki yardımcı olamıyorum *-*

 11. şaka maka koskoca bir yıl daha bitmek üzere :) yeni yıl derken dilek ağaçları ,süslemeler ,yeni yeni uğraşlar ve hedefler var önümüzde ki demet sen çoktan başlamışsın yine harika görünüyor her şey özellikle renkleriyle hakikaten uyumluluğu var..kurabiyelere gelince eminim yakında ilk adımı atarsın diye düşünüyorum :)

 12. Demet

  nazmiye; Yoook, kurabiye işine girmem ben :))