Bu Haftasonu {Kısa Kısa}

– Cumartesi sabahı uyanır uyanmaz soluğu Beşiktaş’ taki kumaşçıda aldım; yeni kumaşların merakı ile kıvranmaktaydım lâkin. Maaşı alır almaz da bir ziyaret etmek lâzım gelirdi; bir ay boyunca o kadar çalıştık, didindik, ödüllendirmeliyiz kendimizi böyle ufak şeylerle *-*

– Düğün sezonunu açmış bulunduk; her ne kadar pek içimi açmasa da o kulakları sağır eden müzikler, kimi zaman en abuk kıyafetlerle ortalıkta dansöz edasıyla döktürenleri izlemek. “Onlar erdi muradına” diyelim kısaca :)

– Fotoğraf makineme hava aldırmaktı Pazar günkü niyetim, ancak Nisan 1 şakası gibi bardaktan boşanırcasına yağan yağmur hayallerimi suya düşürdü acı bir şekilde; kaldım olduğum yerde… Hiç fotoğraf çekemedim haliyle…

– Ne zamandır ev temizliği konusunda yardımlarını göremediğim eşimin elektrikli süpürge ile samimi anlarına şahit oldum; biraz benim zorlamamla olsa da önemli olan sonuçtur, değil mi? ;)

– Yeni kumaşlara kavuşunca bir heves fermuarlı bir çanta daha diktim en puanlısından; birkaç değişiklik yaparak… O da fena olmadı sanki :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12 yorumlar

 1. Dünkü yağmur ve cabası soğuk şakanın da şakası gibiydi.Bahar geldi derken kış yine hortladı..
  Puantiyeli bir çanta.. fotoğrafları merakla bekliyorum:)))Sevgilerle..

 2. senden fotoğrafsız yazı gelince, tuhaf geliyor bana. neyse, ben de puantiyeli çantanı ve eşinin elektrikli süpürgeyle imtihanını gözümde canlandırayım bu seferlik :p

 3. Demet

  feyza; :) Eee, nerelerdeydin diye sorarmışım :))

 4. Demet

  Sihirli Günce; Evet yaa, sorma… Bugün yine güneş açtı ama soğuktu yine de… Fotoğraflar haftasonuna inşallah *-*

 5. Demet

  Antigone; :))) Aslında bana da garip geliyor… Ama fotoğrafım yok diye yazmazsam araya mesafe girer, toparlayamam diye korkumdan azıcık da olsa yazayım diyorum :)))

 6. nisan ayı şaka gibi geldi zaten,
  sanki kış havalar soğuk,
  bulutlu ve yağmurlu:(
  çantan hayırlı olsun:))
  çekilişime beklerim
  hayırlı günler sevgiler:))

 7. Demet

  kübra; Sanki yavaştan ısınacak gibi havalar; ümit ediyorum :))

 8. o en puanlı çantayı görebilirmiyim canım;) bu arada özlemişim Demetcim denin bu güzel yazılarını ama en çokta ürettiklerini;)

 9. Demet

  meyra; Ben de seni çok özlemiştim canım, döndüğüne çok sevindim :) Ciciler çok yakında burada ;)

 10. Demet

  feyza; Geçici ise sorun yok, sık dişini ;)

Gezinme