Fırfırlı Bebek Külotu

Hani bebek cicilerine sardığım dönemde bir tane de sevimli külot almıştım süslemek için; hatırladınız mı :) İşte onu getirdim şimdi buraya;

fırfırlıkülot

Tontiş bacaklı bir bebişe ne de güzel yakışır, değil mi? Özellikle popo kısmını hayal bile edemiyorum; siz edebiliyor musunuz :)

Not: Bunu diktikten sonra öğrendim ki; eğer makinenin mekik kısmına farklı renkte ip yerleştirseydim, mesela siyah; iç kısmı siyah olacak, böylelikle dikişim daha temiz gözükecekti. Böyle de fena değil, nasıl olsa içte kalacak ama bir dahakine öyle yaparım. Siz de yaparsanız, aklınızda olsun ;) Bir de sanki arka kısımda bir yerde dikişi azıcık bozmuşum, alttaki penye tarzı bir kumaş olunca çok çekiştirmişim dikerken -uyurken dikersen :)) Siz yapmayın emi :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 yorumlar

 1. çok şeker bu diyerek tıkladım ki, bir önceki yorum da aynen böyle olmuş. :) çok şeker gerçekten… bir kaç tane ben de yapıp bi kenara koyayım… tontiş bi bebek bulunur nasıl olsa…

 2. Demet

  ruşen; Aynen sana katılıyorum :) Hediye etmek için iyi oluyor bu tarz şeyleri köşede bulundurmak ;)

 3. aaaaahahhahaha bayıldım buna kız çocuğu hastasıyım ben bak böyle yapıp yapıp beni aşkagetirme düşünmüyorum 2.yi bana lafımı yedirteceksin hee!Zaten düşünürsem bir de kız olursa başına ekşirim haberin olsun:)))

 4. Demet

  tuba; Hahaha :)) Olur mu olur vallahi :)))

 5. Demet

  Sihirli Kokosh; :)))) Sen düşün ikinciyi düşün ;) Olsun da hediyelerini hazırlarız ;)

Gezinme