Ben de Varım :)

pembe oyuncakAslında oy sistemi ile yapılan yarışmalara katılmayı pek tercih etmem; sesimi geniş çevrelere duyurma zorunluluğu ve o baskının üzerimde yarattığı gerginlik belki de beni olumsuz düşünmeye iten…

Milli piyango bileti almak gibi bir şey aslında bu durum benim için. Kaç insanın arasından büyük ikramiyenin bana çıkacağına inanmazken senede bir kez (o da genelde yılbaşında olur) gidip bilet almak, çıkmadığı zaman “Zaten biliyordum” ayakları yaparak boşuna harcadığım paraya yanmak, bazen de çıkan amorti ile avutmak kendimi…

Anladığınız; yine benzer hâllerdeyim – “Şans bu, kimi bulacağı belli olmaz; ben yine biletimi alayım da, ya çıkarsa?!” frekânsından yayındayım :)

Evet, her sene düzenlenen Blog Ödülleri’ nden bahsediyorum, bildiniz *-* Kişisel kategorilerden yerimi ayırttım kendime, tam da 5. sayfada göz kırpıyorum ziyaretçilere :)

Demem o ki; olur da bir beş dakika vakit ayırabilir ve beni orada desteklemek / bana oy vermek isterseniz buradan bir tık lütfen :)

Not: Oy vermek için sisteme üyelik gerekmekte ya da alternatif olarak Facebook hesabınızla bağlantı kurabiliyorsunuz diye biliyorum; bilginiz olsun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

18 yorumlar

 1. Demet

  Canan Bahadir; Çok teşekkür ederim Canan’ cığım :)

 2. hayatmelodisi/gullin

  oyşadım..aynı kategoide bende varım :)

 3. Demet

  hayatmelodisi/gullin; O zaman ben de seni oyluyorum, Hemen şimdi ;)

 4. Bende verdim Demetcim inşallah emeginin karsılıgını alırsın hem severek yapıyorsun hemde fazlasıyla hakedıyorsun benı senden baska hergun burda bakmaya mecbur bırakan baska hıcbır blog yok rüyalarıma kadar girdin daha ne diyim bol şans :)

 5. Ben de çoktan oyumu sana vermiştim;) Bol şans Demediimmm:D Kalbim seninle.

 6. Demet

  Ahu; Çok teşekkür ederim :) Yorumunuz için de ayrıca teşekkürler…

 7. Demet

  crescent; Canım çok teşekkür ederim güzel sözlerin için :) Okunduğumu bilmek çok güzel ;) Bakalım, hayırlısı diyelim *-*

 8. Demet

  Sihirli Kokosh; Yasemin’ ciğiiiimmm, çok teşekkür ederim sana. Mucks! *-*

 9. Demet

  Suzy; Canııım çok teşekkür ederim sana :) Böyle güzel yorumlardan sonra kazanamasam bile önemli değil, inan ;)

 10. Demet

  Bahar ve kızısı Yağmur; Aynı kategoride üç bloga oy verilebiliyor canım. Çok teşekkür ederim :)

Gezinme